Hoe is het weer in Bayerisch Eisenstein in Duitsland en wat zijn de vooruitzichten de komende dagen? Bekijk het actuele weerbericht voor Bayerisch Eisenstein op deze pagina. Hier vind je zowel het weerbericht voor de komende 48 uur als voor de komende 14 dagen. Zo weet jij precies wat je kunt verwachten en hoe het weer is in Bayerisch Eisenstein tijdens je wintersport.
Het weer in Bayerisch Eisenstein
Op deze pagina vind je het actuele weerbericht in Bayerisch Eisenstein in het skigebied Großer Arber in Duitsland. Bekijk de weersvoorspellingen en temperatuur voor het dal, maar ook op de berg. Zo kun jij goed inschatten wat voor weer het wordt op de piste en of je een extra laagje aan moet trekken tijdens de skidag. Is er sneeuw voorspeld of gaat de zon schijnen? En hoe zit het met de wind? Hoe hoog ligt de vorstgrens (0-graden grens) en wat is de actuele sneeuwhoogte in Bayerisch Eisenstein? Lees snel verder voor al deze informatie!
Ga direct naar:
48-uurs weersverwachting voor Bayerisch Eisenstein
16 oktober 2026
Nacht
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4040 meter
5°C
Ochtend
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4069 meter
10°C
Middag
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4146 meter
17°C
Avond
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4058 meter
9°C
17 oktober 2026
Nacht
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3438 meter
7°C
Ochtend
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3178 meter
11°C
Middag
Verwachting 1 mm
0-graden grens 3030 meter
15°C
Avond
Verwachting 1 mm
0-graden grens 2761 meter
11°C
16 oktober 2026
Nacht
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4033 meter
6°C
Ochtend
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4066 meter
11°C
Middag
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4079 meter
12°C
Avond
Verwachting 0 mm
0-graden grens 4052 meter
8°C
17 oktober 2026
Nacht
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3854 meter
8°C
Ochtend
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3183 meter
9°C
Middag
Verwachting 1 mm
0-graden grens 3110 meter
10°C
Avond
Verwachting 1 mm
0-graden grens 2769 meter
7°C
Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Op de hoogte blijven van het laatste nieuws op wintersportgebied, insider tips, de leukste bestemmingen en nog veel meer? Schrijf je nu in voor de Snowplaza nieuwsbrief!
14 daagse weersverwachting voor Bayerisch Eisenstein
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3807 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2718 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2674 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3311 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3222 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2691 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2360 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2410 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2752 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2363 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2483 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2997 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2983 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2852 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3802 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2722 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2680 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3315 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3222 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2691 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2360 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2410 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2752 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2363 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2483 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2997 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2983 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2852 meter
Sneeuwhoogte in Bayerisch Eisenstein
Sneeuw maakt de wintersport. Het liefst worden we elke dag wakker met Kaiserwetter: een laagje verse sneeuw, een stralende zon en een strakblauwe hemel. Maar ook ijzige temperaturen en een sneeuwdump horen erbij. Of zo'n dag met veel mist, waarbij je van hut naar hut skiet om op te warmen met een kop koffie, thee of warme choco. Op wintersport kan het wat weer betreft alle kanten op en bovendien is niets zo veranderlijk als het weer in de bergen. Naast de voorspellingen voor de komende dagen is ook de actuele sneeuwhoogte belangrijk onderdeel van het weerbericht in Bayerisch Eisenstein. Hoeveel sneeuw ligt er op de berg en in het dal van skigebied Großer Arber? In de tabel hieronder kun je bekijken hoeveel sneeuw er op dit moment ligt in Bayerisch Eisenstein.
Sneeuwhoogte op de berg en in het dal
Berg: 0 cm
Dal: 0 cm
- Sneeuwhoogte dal 0
- Loipes open (km) 0
- Dalafdaling open Gesloten
- Wandelroutes open (km) 0
Pistes Großer Arber
Uitleg weerbericht in Bayerisch Eisenstein
Het weerbericht van Bayerisch Eisenstein wordt dagelijks geüpdatet en is met zorg samengesteld door meteorologen waar Snowplaza mee samenwerkt. Benieuwd naar de voorspellingen voor de komende twee dagen? Bekijk de 48-uurs weersverwachting met informatie over het weer ’s ochtends, ’s middags, ’s avonds en ’s nachts. De symbolen geven aan of er sneeuw of zelfs regen valt, of het bewolkt is of dat de zon schijnt. Klik op dorp om te zien hoe de situatie in het dal is en op berg voor de voorspellingen op hoogte. De 0–graden grens geeft de vorstgrens aan en deze wisselt afhankelijk van de temperatuur. Verwar deze niet met de sneeuwgrens. Sneeuw kan ook een paar honderd meter onder de nulgradengrens vallen. Het weer op de lange termijn in Bayerisch Eisenstein valt af te lezen in de 14-daagse weersvoorspelling. Let wel op dat er in twee weken van alles kan veranderen. Kom dus dagelijks terug als je binnenkort op wintersport gaat.