Skip to navigation Skip to main content
Eibergbahnen 4

Wat hebben we weer een geluk, want we staan op de piste vandaag. Dit keer in SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental. En het is ouderwets genieten. We hebben jullie via Facebook live meegenomen. Mocht je dat gemist hebben, hier is de video.

Bewolkt, maar lekker

Het is vandaag bewolkt in het skigebied, nadat we vanochtend een minimale zonsopgang hebben gezien. Maar dat betekent niet dat de pistes er minder lekker bij liggen. We skieden vanochtend ‘gewoon’ over de ribbels en dat blijft een magisch gevoel.

Kijk mee op de piste

Vanochtend namen we jullie mee op de piste via de Facebook live uitzending hieronder. En ook vanavond staan we op de piste. Blijf ons dus even volgen op de social media.

Florien (1)

Over Florien

Florien is hoofdredacteur van Snowplaza en een wintersport expert met meer dan 10 jaar ervaring in de reis- en wintersportbranche. Haar favoriete skigebieden zijn Val Gardena, Åre, Trysil en Alta Badia en ook heeft ze een enorme kennis over het wintersportweer. Het is haar missie om jou elke dag te inspireren en informeren over alles wat met wintersport te maken heeft.