Hoe is het weer in St. Margarethen im Lungau in Oostenrijk en wat zijn de vooruitzichten de komende dagen? Bekijk het actuele weerbericht voor St. Margarethen im Lungau op deze pagina. Hier vind je zowel het weerbericht voor de komende 48 uur als voor de komende 14 dagen. Zo weet jij precies wat je kunt verwachten en hoe het weer is in St. Margarethen im Lungau tijdens je wintersport.
Het weer in St. Margarethen im Lungau
Op deze pagina vind je het actuele weerbericht in St. Margarethen im Lungau in het skigebied [skiarea] in Oostenrijk. Bekijk de weersvoorspellingen en temperatuur voor het dal, maar ook op de berg. Zo kun jij goed inschatten wat voor weer het wordt op de piste en of je een extra laagje aan moet trekken tijdens de skidag. Is er sneeuw voorspeld of gaat de zon schijnen? En hoe zit het met de wind? Hoe hoog ligt de vorstgrens (0-graden grens) en wat is de actuele sneeuwhoogte in St. Margarethen im Lungau? Lees snel verder voor al deze informatie!
Ga direct naar:
48-uurs weersverwachting voor St. Margarethen im Lungau
14 oktober 2026
Nacht
Verwachting 1 mm
0-graden grens 3073 meter
6°C
Ochtend
Verwachting 1 mm
0-graden grens 2929 meter
9°C
Middag
Verwachting 1 mm
0-graden grens 2974 meter
15°C
Avond
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3660 meter
7°C
15 oktober 2026
Nacht
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3501 meter
4°C
Ochtend
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3494 meter
9°C
Middag
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3480 meter
17°C
Avond
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3602 meter
8°C
14 oktober 2026
Nacht
Verwachting 1 mm
0-graden grens 3121 meter
2°C
Ochtend
Verwachting 1 mm
0-graden grens 2931 meter
3°C
Middag
Verwachting 1 mm
0-graden grens 3470 meter
4°C
Avond
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3697 meter
4°C
15 oktober 2026
Nacht
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3562 meter
3°C
Ochtend
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3557 meter
5°C
Middag
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3571 meter
7°C
Avond
Verwachting 0 mm
0-graden grens 3622 meter
4°C
Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Op de hoogte blijven van het laatste nieuws op wintersportgebied, insider tips, de leukste bestemmingen en nog veel meer? Schrijf je nu in voor de Snowplaza nieuwsbrief!
14 daagse weersverwachting voor St. Margarethen im Lungau
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2871 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3470 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3671 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2989 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2909 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2602 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2602 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2412 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2407 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2676 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2725 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2606 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2317 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2158 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2863 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3537 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
3693 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2989 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2908 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2602 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2602 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2412 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2407 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2676 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2725 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2606 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2317 meter
Datum
Weer en sneeuw
Verwachting
Wind
Vorstgrens
2158 meter
Sneeuwhoogte in St. Margarethen im Lungau
Sneeuw maakt de wintersport. Het liefst worden we elke dag wakker met Kaiserwetter: een laagje verse sneeuw, een stralende zon en een strakblauwe hemel. Maar ook ijzige temperaturen en een sneeuwdump horen erbij. Of zo'n dag met veel mist, waarbij je van hut naar hut skiet om op te warmen met een kop koffie, thee of warme choco. Op wintersport kan het wat weer betreft alle kanten op en bovendien is niets zo veranderlijk als het weer in de bergen. Naast de voorspellingen voor de komende dagen is ook de actuele sneeuwhoogte belangrijk onderdeel van het weerbericht in St. Margarethen im Lungau. Hoeveel sneeuw ligt er op de berg en in het dal van skigebied [skiarea]? In de tabel hieronder kun je bekijken hoeveel sneeuw er op dit moment ligt in St. Margarethen im Lungau.
Sneeuwhoogte op de berg en in het dal
Berg: 0 cm
Dal: 0 cm
- Sneeuwhoogte dal 0
- Loipes open (km) 0
- Dalafdaling open Gesloten
- Wandelroutes open (km) 0
Pistes Schiregion Katschberg
Uitleg weerbericht in St. Margarethen im Lungau
Het weerbericht van St. Margarethen im Lungau wordt dagelijks geüpdatet en is met zorg samengesteld door meteorologen waar Snowplaza mee samenwerkt. Benieuwd naar de voorspellingen voor de komende twee dagen? Bekijk de 48-uurs weersverwachting met informatie over het weer ’s ochtends, ’s middags, ’s avonds en ’s nachts. De symbolen geven aan of er sneeuw of zelfs regen valt, of het bewolkt is of dat de zon schijnt. Klik op dorp om te zien hoe de situatie in het dal is en op berg voor de voorspellingen op hoogte. De 0–graden grens geeft de vorstgrens aan en deze wisselt afhankelijk van de temperatuur. Verwar deze niet met de sneeuwgrens. Sneeuw kan ook een paar honderd meter onder de nulgradengrens vallen. Het weer op de lange termijn in St. Margarethen im Lungau valt af te lezen in de 14-daagse weersvoorspelling. Let wel op dat er in twee weken van alles kan veranderen. Kom dus dagelijks terug als je binnenkort op wintersport gaat.